Konsert – Ljus i mörker

Välkommen på konsert – Ljus i mörker!

Du som är 18 år eller äldre behöver visa upp ID-handling och vaccinationsbevis när du kommer till konserten för att komma in, eller ett läkarintyg om att du inte ska vaccinera dig. Du hämtar ditt vaccinationsbevis enklast här. Det kan ta en vecka att få det, så beställ i tid! Är vi osäkra på om du är under 18 år behöver du kunna visa hur gammal du är med en ID-handling.

Du är välkommen att köpa biljett i dörren, men vill du garantera din plats bokar du din biljett nedan genom att klicka på den konsert du önskar gå på och bokar din plats. Har du ingen mejladress kan du ringa någon av våra anställda och boka din biljett via dem, kontaktuppgifter ser du nedan. Betalning, 100 kr, sker på plats via swish eller kontanter.

Det finns för närvarande inga kommande händelser i kalendern.

Porträtt, församlingssamordnare Carina Haglund

Carina Haglund

070-335 63 53

Porträtt, pastor Maja Floberg

Maja Floberg

Pastor/föreståndare

073-462 65 50

maja.floberg@skarekyrkan.se