Equmeniakyrkan Söderhamn

Publicerat 


Finvädret är tillbaka (och vi har beställt mer tills i helgen) och vi vill passa på att bjuda in till friluftsgudstjänst på Källvik nu på söndag kl. 10.30 (obs! tiden) tillsammans med Erik Lennestål och Eva Björk med ljuvlig sommarmusik och psalmer. Vi tänker på avståndet och antalet deltagare är begränsat till 50. Efteråt möjlighet att köpa kyrkfika i Källvikskiosken – och/eller att bada i Söderhamnsfjärden! Varmt välkommen!

Finvädret är tillbaka (och vi har beställt mer tills i helgen) och vi vill passa på att bjuda in till friluftsgudstjänst på Källvik nu på söndag kl. 10.30 (obs! tiden) tillsammans med Erik Lennestål och Eva Björk med ljuvlig sommarmusik och psalmer. Vi tänker på avståndet och antalet deltagare är begränsat till 50. Efteråt möjlighet att köpa kyrkfika i Källvikskiosken – och/eller att bada i Söderhamnsfjärden! Varmt välkommen!

Läs mer >>