Tillsammans i bön

Nu är förbönskalendern för hösten ute! Var med och be för vårt gemensamma arbete med pionjära församlings- och föreningssatsningar, kristna tv-program i Mellanöstern, översättning av Bibeln till pwo-karen, arbete för utsatta människor i vårt närliggande samhälle, Regionernas alla aktiviteter, insatser mot människohandel i Sverige och Europa, för våra evangelister och mycket mer.

Nu är förbönskalendern för hösten ute! Var med och be för vårt gemensamma arbete med pionjära församlings- och föreningssatsningar, kristna tv-program i Mellanöstern, översättning av Bibeln till pwo-karen, arbete för utsatta människor i vårt närliggande samhälle, Regionernas alla aktiviteter, insatser mot människohandel i Sverige och Europa, för våra evangelister och mycket mer.

Ladda ned kalendern »