Bibelstudier denna helg

Välkommen till lördagens bibelstudier som äger rum under kyrkornas ekumeniska helg 17-18 oktober. Klockan 10 (livestreamingen upphörde tyvärr men den del av studiet som inte streamades är inspelad och utlagd på youtube som del 2) och 16 möts vi i kyrkan med ett maxtak på 50 personer per tillfälle.

Det finns även möjligheten att se den i din mobil eller dator och länken till vår Youtubekanal hittar ni längre ner på sidan. Om ni brukar kunna streama från mobilen till er TV fungerar även detta här. Inspelningarna kommer vara tillgängliga även efter helgen.

Vill du att vi skall be för något i ditt liv just nu så kan du skicka in detta på vår förbönssida – vi läser inga förböner under andakten utan ber för dem vid annat tillfälle. Självklart kan du vara helt anonym.

Live

Livestreamingen (alltså direktsändningen) hittar ni på vår live-kanal (klicka här).

Efteråt

I efterhand kan ni se allt på vår Youtubesida (klicka här) där det senaste tillfället står först.