Julmarknad 2020

Observera

Denna text publicerades första gången den 4 december, 2020. Den kan därför innehålla information eller ståndpunkter som är inaktuella. Den finns tillgänglig på hemsidan för arkivändamål.

Vår julmarknad pågår under perioden 6-20/12 och vi gör det tillsammans. Har du något att lägga ut till försäljning gör det direkt i facebook-eventet och när någon svara att den vill köpa det du säljer så gör ni upp om leverans och hur betalningen kommer till kyrkan. Har du inte möjlighet att göra ett facebook inlägg fråga någon som har det om hjälp eller lämna in det du vill sälja til kyrkan fredag 11/12 mellan 17-18 så hjälper vi till att få ut det på julmarknaden. Den 11-12/12 kommer det ut mera saker då vi lägger upp allt som lämnats in på fredagen. frågor: julmarknad2020@gmail.comeller Elin Frick 0725322114

Se vår julmarknad här