Equmeniakyrkan Söderhamn

Publicerat 


Om du inte kan, törs eller vill ta dig hit, kan vi tända ett ljus åt dig i vår ljusbärare som uttryck för din bön. Säg bara till med en kommentar på den här bilden, så svarar vi med en bild på det tända ljuset. (Du behöver inte säga vad det gäller om du inte vill. Och om du vill prata mer privat, skicka oss ett meddelande här, eller ring 0270-41177, lämna ett meddelande om vi inte kan svara på en gång. Om du har ett akut behov av samtal finns även jourhavande präst som nås via 112, dygnets alla timmar.)

Om du inte kan, törs eller vill ta dig hit, kan vi tända ett ljus åt dig i vår ljusbärare som uttryck för din bön. Säg bara till med en kommentar på den här bilden, så svarar vi med en bild på det tända ljuset. (Du behöver inte säga vad det gäller om du inte vill. Och om du vill prata mer privat, skicka oss ett meddelande här, eller ring 0270-41177, lämna ett meddelande om vi inte kan svara på en gång. Om du har ett akut behov av samtal finns även jourhavande präst som nås via 112, dygnets alla timmar.)