Equmeniakyrkan Söderhamn

Dags igen för sparvmässa söndag kl. 19 – en enkel och avskalad stund av stillhet, sång, musik och några ord till eftertanke. Imorgon tillsammans med Hans Gilljam, Göran Westerlund, Annica Halén, kärt återseende med en miniensemble från Equmeniakyrkans kör, cellister från Kulturskolan och andakt med pastor Erik… och dig?


Dags igen för sparvmässa söndag kl. 19 – en enkel och avskalad stund av stillhet, sång, musik och några ord till eftertanke. Imorgon tillsammans med Hans Gilljam, Göran Westerlund, Annica Halén, kärt återseende med en miniensemble från Equmeniakyrkans kör, cellister från Kulturskolan och andakt med pastor Erik… och dig?

Dags igen för sparvmässa söndag kl. 19 – en enkel och avskalad stund av stillhet, sång, musik och några ord till eftertanke. Imorgon tillsammans med Hans Gilljam, Göran Westerlund, Annica Halén, kärt återseende med en miniensemble från Equmeniakyrkans kör, cellister från Kulturskolan och andakt med pastor Erik… och dig?

Läs mer >>