Equmeniakyrkan Söderhamn

Ikväll kl. 19 blir det en enkel stund här på Facebook med andakt, sång, diktläsning och musik i ett vägskäl någonstans mellan pingst och mors dag tillsammans med pastor Erik, en ensemble från Kören, Annica Halén m fl. Välkommen att dela stunden, hoppet, anden och andan, glädjen, stillheten eller smärtan – precis som just du är.


Ikväll kl. 19 blir det en enkel stund här på Facebook med andakt, sång, diktläsning och musik i ett vägskäl någonstans mellan pingst och mors dag tillsammans med pastor Erik, en ensemble från Kören, Annica Halén m fl. Välkommen att dela stunden, hoppet, anden och andan, glädjen, stillheten eller smärtan – precis som just du är.

Ikväll kl. 19 blir det en enkel stund här på Facebook med andakt, sång, diktläsning och musik i ett vägskäl någonstans mellan pingst och mors dag tillsammans med pastor Erik, en ensemble från Kören, Annica Halén m fl. Välkommen att dela stunden, hoppet, anden och andan, glädjen, stillheten eller smärtan – precis som just du är.

Läs mer >>