Equmeniakyrkan Söderhamn

Imorgon, den andra söndagen i advent, samlas vi till Zoomgudstjänst söndag kl. 11. Det går bra att vara med via dator, mobil, padda, också att ringa in från vilken telefon som helst och att följa instruktionerna i bilden. Och självklart får du höra av dig om du kör fast. Ha gärna två ljus redo, och varför inte lite eget kyrkfika. Obs! Morgondagens gudstjänst kommer INTE att sändas hit till Facebook.

Imorgon, den andra söndagen i advent, samlas vi till Zoomgudstjänst söndag kl. 11. Det går bra att vara med via dator, mobil, padda, också att ringa in från vilken telefon som helst och att följa instruktionerna i bilden. Och självklart får du höra av dig om du kör fast. Ha gärna två ljus redo, och varför inte lite eget kyrkfika. Obs! Morgondagens gudstjänst kommer INTE att sändas hit till Facebook.

Läs mer >>