Equmeniakyrkan Söderhamn

Nu på söndag tar vi det lugnt och delar en kopp te eller kaffe och vårt favoritkyrkfika med våra favoritmänniskor. Kom med, vettja! Så ses och hörs vi! Hinner och kan du får du hemskt gärna titta på tv-gudstjänsten först och komma med sen (men det är alls inget krav) sisådär kl. 11 på ”vanlig” gudstjänsttid på skärmen eller i luren! Varmt välkommen och fortsatt glad och allt ljusare påsktid önskar vi dig!

Nu på söndag tar vi det lugnt och delar en kopp te eller kaffe och vårt favoritkyrkfika med våra favoritmänniskor. Kom med, vettja! Så ses och hörs vi! Hinner och kan du får du hemskt gärna titta på tv-gudstjänsten först och komma med sen (men det är alls inget krav) sisådär kl. 11 på ”vanlig” gudstjänsttid på skärmen eller i luren! Varmt välkommen och fortsatt glad och allt ljusare påsktid önskar vi dig!

Läs mer >>