Kontakt

Välkommen till oss!

Missionskyrkan
Karlslundsgatan 2
151 35 Södertälje

Pastors exp: 08-55030747
fax: 08-55037800

Bankgiro församlingen: 616-7944
Swish till församlingen: 123 344 33 30

Bankgiro Equmenia Ungdom i Missionskyrkan Södertälje: 5351-0673
Swish till Equmenia Ungdom i Missionskyrkan Södertälje: 123 143 08 83

Våra medarbetare

Kontakta oss gärna om du har frågor eller behöver prata med någon. Vi finns för dig.

Gad William

Vaktmästare

gad.william@hotmail.com

Helena Forslund

Ordförande

helena.u.forslund@telia.com

Isac Zekry

Pastor arabisktalande

isac.zekry@equmeniakyrkan.se

Kerstin Einarzon

Volontär i expeditionen

exp@telgemission.se

Kristina Florén

Ungdomsledare

kristina@telgemission.se

Margareta Fränne

Volontär diakon

margareta@telgemission.se

Stefan Åsander

Församlingsföreståndare

stefan@telgemission.se

Yvonne Törnros Olsson

Rektor Kvarnbergets förskola

yvonne.t.olsson@kvarnbergetsforskola.se

Ansvarig utgivare:
Webbansvarig: Maja Hillered